Atrakcje w Eliksirze

Posiadamy bardzo bogatą ofertę atrakcji, które są dodatkowym urozmaiceniem każdego eventu.

Wszystkie nasze atrakcje jesteśmy też w stanie zorganizować poza Eliksirem w dowolnym miejscu w Polsce oraz Europie. Dotychczas mieliśmy okazję realizować nasze atrakcje: w Madrycie, Mediolanie, Berlinie i Sycylii.

Muzyka na żywo

Muzyka na żywo nadaje unikalny, nastrojowy charakter każdemu wydarzeniu. Współpracujemy z wieloma wykonawcami z szerokim repertuarem.

Organizujemy występy zespołów / duetów / solistów itd.
już od 900 zł.

Muzyka:
- nastrojowe, akustyczne brzmienia
- covery znanych utworów,
- muzyka elektroniczna - DJ + wokal / saksofon.

Agata Leśniewska duet  - Agata Leśniewska zespół 
Afro Cake 
Acoustic travel band 
Craig & Haker 
Marta Fitowska 
Tatiana.

Degustacja alkoholi

Degustacje w Eliksirze to coś więcej niż prezentacja różnych gatunków danego trunku. Organizowane przez nas spotkania to przede wszystkim interakcja z gośćmi oraz wiedza przekazywana w przystępny i ciekawy sposób. Organizujemy m.in. degustacje whisky, wódki, rumu, szampanów, wina itd.

W Eliksirze na co dzień skupiamy się na foodpairingu, a więc łączeniu dań ze specjalnie dopasowanymi koktajlami. W myśl tej idei nasze degustacje alkoholi również wzbogacamy o foodpairing, a więc specjalnie dopasowane przekąski oraz koktajle na danym alkoholu.

Tak urozmaicone degustacje są dla gości nowym, zaskakującym doświadczeniem, dzięki czemu na długo zapadają w ich pamięci.

 

Cigar room

Jesteśmy jednym z nielicznych miejsc w Trójmieście posiadających cigar room. 

Nasz wygodny cigar room to doskonałe miejsce na relaks przy dobrym cygarze oraz ulubionym, odpowiednio dopasowanym alkoholu. 

Nasz cigar room to również prywatna przestrzeń z indywidualną obsługą, idealna na kameralne, biznesowe spotkania. 

Degustacja cygar

Tym, którzy chcą rozpocząć przygodę z paleniem cygar lub też zgłębić wiedzę w tej dziedzinie oferujemy degustację cygar, podczas której nasi specjaliści w ciekawy sposób opowiedzą o historii powstania cygar, ich budowie, procesie produkcji oraz najważniejszych kryteriach wyboru. 

Degustacja cygar może być uzupełnieniem degustacji alkoholi, lub też odrębną atrakcją eventu. Degustację cygar wzbogacić możemy również o specjalnie dopasowane przekąski lub alkohole. 

Live cooking

Live cooking to przygotowywanie potraw na oczach gości. To również doskonała okazja na rozmowęo smakach i gotowaniu z naszym szefem kuchni Pawłem Wątorem, który w sposób bardzo przystępny i z ogromną przyjemnością dzieli się swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem. 

W przypadku większych grup, posiadamy sprzęt umożliwiający live streaming na dużym ekranie z przyrządzania dań przez naszych kucharzy. 

Warsztaty barmańskie

Jesteśmy jednym z najlepszych koktajlbarów w Polsce, o czym świadczyć mogą m.in. nagroda dla najlepszego gastro baru w Polsce w konkursie Bar Roku 2017, nominacja aż w 2 kategoriach w konkursie Bar Roku 2016, dołączenie do elitarnego grona najlepszych barów na świecie wg World’s Best Bars. 

Podczas warsztatów organizowanych w Eliksirze goście uczą się podstaw przygotowywania koktajli klasycznych lub też mają możliwość przygotowania własnych, autorskich receptur pod czujnym okiem naszych barmanów. 

Łączenie różnych składników, nauka shakowania jak i sama degustacja są dla Gości świetną zabawą oraz pomysłem na integrację grupy. 

Bar i kuchnia molekularna

Bar i kuchnia molekularna to bardzo widowiskowe urozmaicenie każdego eventu, które na długo zapada w pamięci Gości.

Gotowanie na ciekłym azocie, czy też przygotowywanie drinków na suchym lodzie to niecodzienne doświadczenie, które zachwyci wszystkich uczestników eventu.

Nasze warsztaty i pokazy molekularne prowadzone są przez jedną z najlepszych firm na rynku - thefood.pl, której założycielem jest Paweł Wątor - szef kuchni Eliksiru.

thefood.pl to firma istniejąca od 2011 r., która ma na swoim koncie już ponad 400 zrealizowanych eventów w całej Europie.

www.thefood.pl

https://www.youtube.com/watch?v=BgBBcvqGLZk 

Catering

Dzięki zapleczu technicznemu oraz doświadczeniu jakie posiadamy, jesteśmy w stanie zorganizować cateringw dowolnym miejscu w Polsce oraz Europie zachowując jakość jakiej nasi Goście mogą na co dzień doświadczyć w Eliksirze. 

W swojej ofercie posiadamy wiele wariantów organizacji bufetu, przerw kawowych, kolacji zasiadanych, a także kolacji degustacyjnych z cocktailpairingiem oraz kolacji komentowanych. 

Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne mogą przybierać bardzo różną formę i opierać się na kuchni modernistycznej, molekularnej, tradycyjnej jak również na sztuce cukiernictwa. Podczas warsztatów goście przygotowują np. posiłek dla siebie oraz swojej grupy, co sprawia, że aktywność ta jest doskonałą formą integracji.

Nasze warsztaty prowadzone są przez najlepszych w swoim fachu, m.in. Pawła Wątora - współwłaściciela Eliksiru oraz współzałożyciela firmy thefood.pl oraz Krzysztofa Ilnickiego, twórcy cukierni UMAM, nagrodzonego tytułem najlepszego cukiernika w Polsce wg Académie Internationale de la Gastronomie, jurora w telewizyjnym programie „Bake off Ale Ciacho”. "

Jesteśmy mobilni

Nasze atrakcje jesteśmy w stanie przenieść w dowolne miejsce na... Ziemi - organizowaliśmy wiele wydarzeń na terenie całej Polski oraz w Europie, m.in. braliśmy udział w targach Expo w Mediolanie, w światowych targach zarządzania ruchem powietrznym w Madrycie oraz podczas Nocy Muzeów w Berlinie.

Nasze zaplecze (mobilne bary, nagłośnienie, oświetlenie, szkło itp.) oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na kompleksową organizację danej atrakcji przy minimalnym nakładzie pracy oraz zaangażowania naszego Klienta. "

Translate »