Muzyka na żywo

Nadaje wyjątkowy charakter każdemu wydarzeni Współpracujemy z wieloma muzykami o szerokim repertuarze. Organizujemy występy zespołów / duetów / solistów itp. Od 900 zł.

DEGUSTACJE

Degustacje w Eliksirze to coś więcej niż prezentacja różnych gatunków danego trunku. Organizowane przez nas spotkania to przede wszystkim interakcja z gośćmi oraz wiedza przekazywana w przystępny i ciekawy sposób. Organizujemy m.in. degustacje whisky, wódki, rumu, szampanów, wina itd.

W Eliksirze na co dzień skupiamy się na foodpairingu, a więc łączeniu dań ze specjalnie dopasowanymi koktajlami. W myśl tej idei nasze degustacje alkoholi również wzbogacamy o foodpairing, a więc specjalnie dopasowane przekąski oraz koktajle na danym alkoholu. Tak urozmaicone degustacje są dla gości nowym, zaskakującym doświadczeniem, dzięki czemu na długo zapadają w ich pamięci.

DEGUSTACJA CYGAR

Tym, którzy chcą rozpocząć przygodę z paleniem cygar lub też zgłębić wiedzę w tej dziedzinie oferujemy degustację cygar, podczas której nasi specjaliści w ciekawy sposób opowiedzą o historii powstania cygar, ich budowie, procesie produkcji oraz najważniejszych kryteriach wyboru. Degustacja cygar może być uzupełnieniem degustacji alkoholi, lub też odrębną atrakcją eventu. Degustację cygar wzbogacić możemy również o specjalnie dopasowane przekąski lub alkohole.

LIVE COOKING

Live cooking to przygotowywanie dań na oczach gości. To również doskonała okazja na rozmowę o smakach i gotowaniu z naszym szefem kuchni Pawłem Wątorem, który w sposób bardzo przystępny i z ogromną przyjemnością dzieli się swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem.

W przypadku większych grup, posiadamy sprzęt umożliwiający live streaming na dużym ekranie z przyrządzania dań przez naszych kucharzy.

WARSZTATY BARMAŃSKIE

Jesteśmy jednym z najlepszych koktajlbarów w Polsce, o czym świadczyć mogą m.in. nagroda dla najlepszego gastro baru w Polsce w konkursie Bar Roku 2017, nominacja aż w 2 kategoriach w konkursie Bar Roku 2016, dołączenie do elitarnego grona najlepszych barów na świecie wg World’s Best Bars.

Podczas warsztatów organizowanych w Eliksirze goście uczą się podstaw przygotowywania koktajli klasycznych lub też mają możliwość przygotowania własnych, autorskich receptur pod czujnym okiem naszych barmanów.

WARSZTATY KULINARNE

Warsztaty kulinarne mogą przybierać bardzo różną formę i opierać się na kuchni modernistycznej, molekularnej, tradycyjnej jak również na sztuce cukiernictwa.

Podczas warsztatów goście przygotowują np. posiłek dla siebie oraz swojej grupy, co sprawia, że aktywność ta jest doskonałą formą integracji.

Nasze warsztaty prowadzone są przez najlepszych w swoim fachu, m.in. Pawła Wątora - współwłaściciela Eliksiru oraz współzałożyciela firmy thefood.pl.

POKAZY MOLEKULARNE

Bar i kuchnia molekularna to bardzo widowiskowe urozmaicenie każdego eventu, które na długo zapada w pamięci Gości. Gotowanie na ciekłym azocie, czy też przygotowywanie drinków na suchym lodzie to niecodzienne doświadczenie, które zachwyci wszystkich uczestników eventu.

Nasze warsztaty i pokazy molekularne prowadzone są przez jedną z najlepszych firm na rynku - thefood.pl, której założycielem jest Paweł Wątor - szef kuchni Eliksiru. Thefood.pl to firma istniejąca od 2011 r., która ma na swoim koncie już ponad 400 zrealizowanych eventów w całej Europie.
www.thefood.pl
www.youtube.com/watch?v=BgBBcvqGLZk

CATERING

Dzięki zapleczu technicznemu oraz doświadczeniu jakie posiadamy, jesteśmy w stanie zorganizować catering w dowolnym miejscu w Polsce oraz Europie zachowując jakość jakiej nasi Goście mogą na co dzień doświadczyć w Eliksirze.

W swojej ofercie posiadamy wiele wariantów organizacji bufetu, przerw kawowych, kolacji zasiadanych, a także kolacji degustacyjnych z cocktailpairingiem oraz kolacji komentowanych.