Koktajlbar & Restauracja

Eliksir jest unikalnym połączaniem restauracji, koktajlbaru, niezależnej przestrzeni eventowej oraz cigar roomu!

Myślą przewodnią lokalu jest foodpairing czyli sztuka łączenia smaków. W naszym wydaniu jest to łączenie dań ze specjalnie dopasowanymi koktajlami. Eliksir w 2018 i 2019 roku został wyróżniony przez żółty przewodnik Gault&Millau uzyskując 13,5 pkt i 2 czapki co klasyfikuje nas jako 2 najlepszą restaurację w Gdańsku. Eliksir to również jeden z topowych koktajlbarów nagrodzony tytułem najlepszego Gastro Baru w Polsce w prestiżowym konkursie „Bar Roku 2017”.

Paweł Wą†or

SZEF KUCHNI / WŁAŚCICIEL

O najwyższą jakość dań w Eliksirze dba Paweł Wątor - szef kuchni i właściciel lokalu.

Paweł swoje ponad 15-letnie doświadczenie w gastronomi zdobywał w Polsce oraz za granicą m.in. jako zastępca szefa kuchni Wojciecha Modesta Amaro w restauracji Amber Room, zastępca szefa kuchni w grupie Caprice Holdings w Londynie oraz zastępca szefa kuchni hotelu Hilton w Gdańsku. Paweł jest również współzałożycielem firmy thefood.pl zajmującej się kuchnią i barem molekularnym oraz współautorem 2 książek kulinarnych.

Bar

SERCE ELIKSIRU

Sercem naszego lokalu jest 15-metrowy bar, na półkach którego znajduje się ponad 300 różnych alkoholi. Wszystkie nasze koktajle oparte są na naszych autorskich recepturach oraz w 100 % naturalnych składnikach. Ponadto w naszym menu znajdziecie m.in. własnej produkcji tonic, napój energetyczny czy też piwo imbirowe.

Vouchery

Już od 75 zł

Szukasz nietuzinkowego prezentu?
Nasze vouchery to niezapomniane przeżycia kulinarne, które podarować możesz komu tylko chcesz!
Voucher otrzymasz w przeciągu 1 min. na maila.
Każdy voucher ważny jest 6 miesięcy.

Bestseller

5 dań za 99 PLN

Kolacja degustacyjna to szansa na poznanie nowych, ciekawych i zaskakujących smaków.

Recenzje

TRIPADVISOR

Rezerwacje

PON - CZW: 16:00 - 22:00
PT: 16:00 - 00:00
SOB: 14:00 - 00:00
ND: 13:00 - 22:00

+48 570 191 910
info@eliksir.pl