Atrakcje i wydarzenia w Eliksirze

Posted on by admin in

W Eliksirze posiadamy ofertę wielu atrakcji, które urozmaicą każde wydarzenie i na długo zapadną w pamięci Gości.

Muzyka na żywo.

Nadaje unikalny, nastrojowy charakter każdemu wydarzeniu. Współpracujemy z wieloma wykonawcami z szerokim repertuarem – organizujemy występy zespołów / duetów / solistów itd. już od 900 zł.

Degustacje

W Eliksirze to coś więcej niż prezentacja różnych gatunków danego trunku. Organizowane przez nas spotkania to przede wszystkim interakcja z gośćmi oraz wiedza przekazywana w przystępny i ciekawy sposób.

W Eliksirze na codzień skupiamy się na foodpairingu, a więc łączeniu dań ze specjalnie dopasowanymi koktajlami. W myśl tej idei nasze degustacje alkoholi również wzbogacamy o foodpairing, a więc specjalnie dopasowane przekąski oraz koktajle na danym alkoholu. Tak urozmaicone degustacje są dla gości nowym, zaskakującym doświadczeniem, dzięki
czemu na długo zapadają w ich pamięci.

Degustacja cygar

To opcja idealna dla tych, którzy chcą rozpocząć swą przygodę z paleniem cygar lub też zgłębić wiedzę w tej dziedzinie. Podczas degustacji nasi specjaliści w ciekawy sposób opowiadają o historii powstania cygar, ich budowie, procesie produkcji oraz najważniejszych kryteriach wyboru.

Degustacja cygar może być uzupełnieniem degustacji alkoholi, lub też odrębną atrakcją eventu. Degustację cygar wzbogacić możemy również o specjalnie dopasowane przekąski lub też alkohole.

Live cooking

To przygotowywanie potraw na oczach gości. To również doskonała okazja na rozmowę o smakach i gotowaniu z naszym szefem kuchni Pawłem Wątorem, który w sposób bardzo przystępny i z ogromną przyjemnością dzieli się swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem.

W przypadku większych grup, posiadamy sprzęt umożliwiający live streaming na dużym ekranie z przyrządzania dań przez naszych kucharzy.